Atribuită Cumpărare directă

Hygienium Forte Gel igienizant, 1000 ml Curata si igienizeaza Gelul revigorant Hygienium nu necesita folosirea apei si a sapunului, facandu-l ideal de utilizat pentru curatarea si igienizarea mainilor atunci cand spalarea acestora nu este posibila. Formula cu uscare rapida nu lasa senzatie lipicioasa pe maini, facandu-va mainile catifelate. Ideal pentru calatorii. Mod de aplicare: Se aplica direct pe maini. Numai pentru uz extern. Ingrediente: Aqua, Alcohol denat., Isopropanol, Carbomer, Glycerin

Număr anunț
DA25958200
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat