Atribuită Cumpărare directă

-ch 22 20buc ch 24 20 buc Tuburi de dren din silicon,CH10/12/14/16/18/20/22/24/26/28/30/32. -Ambalat individual Steril,dublu securizat. -Mod Ambalare 20 buc/cut -tuburi de dren din silicon , lungime 50cm, mutiperforate la un capat si linie radiopaca / Marker X-Ray pe toata lungimea -fabricate din silicon medical 100% -Respecta normele de calitate ISO9001, ISO13485, Certificat CE, pe ambalaj sunt inscriptionate : MArca CE, Nr. LOT, Data Fabricatie/Data expirare, Produs ambalat individual steril mod ambalare: ambalat individual steril, dublu secutrizat 20 bucati / cutie

Număr anunț
DA25971698
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33141642-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat