Atribuită
Cumpărare directă
ODO BEC LED FILAMENT E27 6W 3000K-6614 LOH DULIE E27 CERAMIC CU CLEMA -2101 PRIZA ST CP TRIPLA PH BEC PL-C/2P 18W/840 G24D-2 FISA TRIFAZATA 32A 5 POLI/SEZ 3253 dab 34-341 FISA TRIFAZATA 16A 5 POLI/SEZ 1653 dab 34-338 PRIZA TRIFAZATA 32A 5 POLI/SEZ 3253 dab 34-317 APARENTA PRIZA TRIFAZATA 16A 5 POLI/SEZ 1653 dab 34-314 APARENTA PRIZA TRIFAZATA 32A PE CABLU SEZ 3253 34-305. PRIZA TRIFAZATA 16A PE CABLU SEZ-1653 34-302. TRA TLFVLED106 CORP NEON LED 1X18W 1X60CM IP65 TRA TLFVLED112 CORP NEON LED 1X36W 1X120CM IP65 VARTA BATERIE R3 Alkaline-4903 VARTA BATERIE R6 Alkaline-4906 DURACELL BATERII 9V ALKALINE EMOS P3530 LANTERNA LED FRONTALA 3W DOZA APARAT SERIABILA ASD 70 DIETZEL PH TUB NEON - TL5 Circular 60W/840 Philips
- Număr anunț
- DA25966731
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 31531000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.966,77 RON
- Valoare atribuită
- 3.966,77 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.