Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea inchirierii spatiului de desfasurare – Muzeul Satului Banatean, Timisoara – in valoare maximala de 7500 LEI + TVA; b. Asigurarea transportului aerian si/sau terestru pentru artisti in valoare maximala de 21000 LEI + TVA; c. Asigurarea cazarii artistilor in valoare maximala de 3550 LEI + TVA; d. Asigurarea mesei calde in valoare maximala de 2550 LEI + TVA; e. Amenajarea si logistica a maxim 5 spatii de desfasurare pentru evenimentele ce fac parte din Festivalul PLAI 2020 (nu include scenotehnica) – printre care Muzeul Satului Banatean, Piata Sf. Gheorghe, FABER si 2 alte spatii ce urmeaza a fi decise in valoare maximala de 26000 LEI + TVA; f. Asigurarea pazei pentru spatiile de desfasurare a evenimentelor in valoare de 4000 LEI + TVA; g. Asigurarea comunicarii proiectului in valoare de 22050 LEI + TVA; h. Asigurarea platii drepturior de difuzare pentru pelicule si alte opere prezentate in valoare maximala de 17000 LEI + TVA. Total: 103650 LEI + TVA (123343.5 LEI) mai putin
- Număr anunț
- DA25976891
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
- Furnizor / câștigător
- WE ARE UNITED (CUI 37745587)
- Cod CPV
- 79953000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103.650 RON
- Valoare atribuită
- 103.650 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.