Atribuită Cumpărare directă

Furnizare filtre auto cf anunt nr. ADV1157673 din 10.07.2020 si comanda cu nr. 97 din 15.07.2020 (47 de filtre)

Număr anunț
DA25974386
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SEMENIC" CARAS SEVERIN (CUI 3472091)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
42913000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
914,41 RON
Valoare atribuită
914,41 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

914,41 RON

din 914,41 RON estimat