Atribuită
Cumpărare directă
Marimi : 100 buc XL, 400 buc 2XL Caracteristici produs: - Material: polipropilena netesuta cu invelis microporos - Culoare: alb - Combinezon de protective, antistatic, cu gluga, captuseala microporoasa permeabila la abur, cusaturi etansate, fenta fermoar autoadeziva, mansete elastic la maneci si picioare - Produs testat chimis, apartine categoriei CE III, tip 5 si 6, protejat impotriva elementelor radioactive si penetrarii agentilor patogeni si a riscului biologic. - Sa intruneasca cerintele standardului EN 14126:2003 referitor la imbracamintea de protectie .Produsul va fi insotit de documentele doveditoare( declaratie conformitate,certificat de conformitate,etc)
- Număr anunț
- DA25981744
- Autoritate contractantă
- Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
- Furnizor / câștigător
- CERVA ROMANIA SRL (CUI 27578783)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.