Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar SAPA AUTO. BUC 10 36.975 MISTRIE BUC 2 8.405 PL V ML 60 2.395 GRESIE MP 21.3 36.4362 CM 11 BUC 10 26.471 RACLETA CAUCIUC BUC 1 3.7 PASLA BUC 1 14.96

Număr anunț
DA25956735
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.589,72 RON
Valoare atribuită
1.589,72 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.589,72 RON

din 1.589,72 RON estimat