Atribuită
Cumpărare directă
Agrafe 28 mm, 100 buc/cut - 0.78/cut * 30 cutii Agrafe 78 mm - 3.44/cut * 10 cutii Ascutitoare metalica - 0.65/buc * 9 buc Aviz de insotire a marfii A4 - 13.95/buc * 2 buc Biblioraft 8 cm - 6.39/buc * 30 buc Capsator 24/6 - 10.71/buc * 1 buc Capse 24/6 - 1.45/cut * 20 cutii Clipboard A4 dublu - 5.60/buc * 1 buc Clips 32 mm - 3.87/cut * 5 cutii Condica de prezenta - 5.40/buc * 1 buc Cordon prelungitor 5 prize - 39.84/buc * 4 buc Creion corector - 4.96/buc * 9 buc Creion grafic mina HB - 0.60/buc * 10 buc Creion Rotring 0.5 - 11.00/buc * 9 buc Cub hartie cu suport - 8.18/buc * 9 buc Cutter 18 cm - 2.80/buc * 2 buc Decapsator Maped - 3.40/buc * 2 buc Dosar din plastic cu sina si perforatii - 0.60/buc * 50 buc Elastic simplu colorat 100 gr/set - 2.30/buc * 3 buc Etichete autoadezive A4, 100 coli/top - 34.02/top * 1 top Fisa de magazie cartonata - 0.30/buc * 6000 buc Fluid corector cu pensula - 3.50/buc * 9 buc Foarfeca de birou - 2.90/buc * 2 buc Folie documente A4 - 7.90/set * 3 seturi Hartie igienica 10 buc/set - 7.50/set * 10 seturi Liniar 30 cm - 0.60/buc * 9 buc Lipici lichid - 2.40/buc * 9 buc Textmarker Pelikan galben - 2.68/buc * 10 buc Marker permanent, diferite culori - 3.30/buc * 6 buc Mine creion mecanic 0.5 mm, 12 buc/cutie - 3.68/cut * 9 cutii Perforator 40 coli - 20.64/buc * 3 buc Pix din plastic Bic, diferite culori 0.80/buc * 36 buc Pix metalic Tikky - 11.31/buc * 10 buc Notite adezive 75 * 75 mm - 2.20/buc * 9 buc Notite adezive tip index adeziv - 4.10/buc * 9 b
- Număr anunț
- DA25966890
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- GXC OFFICE S.R.L. (CUI 25462757)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.293,79 RON
- Valoare atribuită
- 3.293,79 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.