Atribuită Cumpărare directă

notite 75*75mm dosar sina 150buc, cerere ancheta sociala 200, capsator 1buc, pix 10buc. pix liner 60buc, lipici 20g 1, biblioraft 9buc , condica prezenta 1set, registru casa set1

Număr anunț
DA25968300
Autoritate contractantă
Comuna Platonesti (CUI 17453693)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497,62 RON
Valoare atribuită
497,62 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497,62 RON

din 497,62 RON estimat