Atribuită Cumpărare directă

B222H00 CARTUS TONER BLACK (3000 PAG) ORIGINAL LEXMARK B2236dw MB2236adw;cartus toner compatibil Samsung MLT-D111S pentru imprimanta SLM2020,SLM2022,SLM2022W,SLM2026,SLM2070FW,SLM2070W,SLM2070F,SLM2070, Express M2020,M2022,M2070 - 1000 pag (MLT-D111

Număr anunț
DA25970464
Autoritate contractantă
ORASUL TANDAREI (CUI 4364888)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
813,60 RON
Valoare atribuită
813,60 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

813,60 RON

din 813,60 RON estimat