Atribuită Cumpărare directă

- Decopertat covor pvc existent - Decopertat strat suport existent (sapa) - Aplicare sistem sapa autonivelanta - Aplicare amorsa intarire strat suport - Slefuire strat suport

Număr anunț
DA25966692
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
CRISMI INVESTIMENT GRUP (CUI 32074499)
Cod CPV
45262321-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.760,04 RON
Valoare atribuită
10.760,04 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.760,04 RON

din 10.760,04 RON estimat