Atribuită
Cumpărare directă
Nr.crt. Denumire produs U/M Cantitate Pret lei fara TVA/ buc Valoare fara tva 1 Bureti pentru vesela buc. 30 0.35 10.5 2 Detergent lichid pentru pardoseala 5L TM L. 84 17.50 1470 3 Lavete sul a 55 buc./sul culoare rosu buc. 20 29.99 599.8 4 Lavete sul a 55 buc./sul culoare verde buc. 20 29.99 599.8 5 Lavete sul a 55 buc./sul culoare albastru buc. 20 29.99 599.8 6 Lavete sul a 55 buc./sul culoare galben buc. 20 29.99 599.8 7 Manusi menaj toate marimile per. 50 2.10 105 8 Rezerva mop 250gr buc. 50 3.20 160 9 Role servetele 104m buc. 50 9.50 475 10 Saci menaj 120 L. Role x 10 buc. role 150 5.50 825 11 Saci menaj 240 L. Role x 10 buc. role 150 7.50 1125 12 Saci menaj 35 L. Role x 50 buc. role 250 3.10 775 13 Sapun lichid pentru dozator 5L TM buc. 70 17.50 1225 14 Solutie pentru curatat obiecte sanitare- Domestos ambalat la litru buc. 100 9.99 999 15 Solutie pentru geamuri 5L TM L. 6 17.50 105 TOTAL 9673.7
- Număr anunț
- DA25975611
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.673,70 RON
- Valoare atribuită
- 9.673,70 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.