Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie la cele două clădiri de la sediul A.J.P.I.S. CARAS-SEVERIN din municipiul Reşiţa, str. Traian Lalescu, nr. 27, jud. Caraş-Severin. Se va face dezinfecția după terminarea programului de lucru respectiv după orele 14:00, în zilele de 17.07.2020 respectiv 31.07.2020, având în vedere necesitatea gestionării cât mai eficiente a situației provocată de prezența Coronavirus - COVID 19, conform legislației în vigoare.

Număr anunț
DA25982137
Autoritate contractantă
AGENȚIA JUDEȚEANĂ PENTRU PLĂȚI ȘI INSPECȚIE SOCIALĂ CARAȘ-SEVERIN (CUI 24710587)
Furnizor / câștigător
M.M. MARBOMI SRL (CUI 13471026)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
961,20 RON
Valoare atribuită
961,20 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

961,20 RON

din 961,20 RON estimat