Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse medicamente Furosemid Zentiva 20mg/2ml sol.inj*5f*2ml (FUROSEMIDUM)_6387_RX Miofilin 100mg*20cps (AMINOPHYLLINUM) _6583_#RX Miostin 0.5mg/ml sol.inj*5f*1ml (NEOSTIGMINI METILSULFAS)_6584_RX Betaloc 5mg/5ml sol.inj.i.v/perf*5f*5ml (METOPROLOLUM) _12431_RX Amiodarona LPH 200mg*30cpr (AMIODARONUM) _7956_#RX Alprazolam LPH 0,25mg x 30 cpr. (ALPRAZOLAMUM) _185050944_#RX Tador Inject 50mg/2ml sol.inj/conc.sol. perf*5f*2ml (DEXKETOPROFENUM)_8683_RX
- Număr anunț
- DA25984274
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 902,69 RON
- Valoare atribuită
- 902,69 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.