Atribuită
Cumpărare directă
• Density: 1,05 g/cm3 • Solub. in water: (20 ºC): miscible • Melting point: 17 ºC • Boiling point: 117 ºC • Flash point: 39 ºC • Ignition temperature: 485 ºC • Vapour pressure: (20 ºC) 15,4 hPa • Refraction index: (20 ºC) 1,37 • Expl. limit (upper): 19,9 Vol% • Expl. limit (lower): 4 Vol% • pH(50 g/l H2O, 20 ºC) 2,5 Technical
- Număr anunț
- DA25986162
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,50 RON
- Valoare atribuită
- 101,50 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.