Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea pentru Reformă Feroviară (A.R.F.) intenționează să achiziționeze două sisteme laptop, având o configurație minimă care să acopere următoarele cerințe: - minim 1 port Thunderbolt 3; - minim 4 GB RAM; - display cu o diagonală cuprinsă între 13 și 14 inch; - SSD de minim 250 GB. Gratuit: Windows 10 Pro + Docking Station cu extra încărcător + Geantă Laptop + Mouse Wireless
- Număr anunț
- DA25976872
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI 21310535)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.084 RON
- Valoare atribuită
- 10.084 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.