Atribuită Cumpărare directă

AXION PASTA 225GR-12buc, Dezinfectant gel pentru maini fara clatire cu pompita-30buc, Saci menaj 35 l-24buc, Detergent DOMESTOS Extended Power – dezinfectant de suprafete, ambalat la bidon de 5 litri-9buc,Solutie geam cu pulverizator Rivex 750 ml-12buc, Detergent X cream Sano 500ml-12buc.

Număr anunț
DA25980202
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.153,54 RON
Valoare atribuită
3.153,54 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.153,54 RON

din 3.153,54 RON estimat