Atribuită Cumpărare directă

EMISIUNE INFORMATIVA Productie si difuzare emisiune informativa de Luni pana Vineri in intervalul orar 15:20 - 16:00 Oferim servicii de productie TV, filmare+montaj.

Număr anunț
DA25996995
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ANTENA 1 DEVA S.R.L. (CUI 27002747)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat