Atribuită Cumpărare directă

Servicii de recertificare a semnaturii electronice si kit semnatura electronica , cantitati maxime: 47 reinnoiri certificate cf anexei la contract ( pret unitar 95 Lei fara TVA/buc) si 15 kit-uri (pret unitar 165 Lei fara tVA/ buc)

Număr anunț
DA25991291
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.940 RON
Valoare atribuită
6.940 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.940 RON

din 6.940 RON estimat