Atribuită Cumpărare directă

cabanos 14x21.7, salam de porc 8x19.5, muschi file 8x26, bacon 8x26, kaizrt 8x26.3, crenwursti 13x18, leber 40x2.8, mititei 18x16.5, coaste afumate 16x17.8

Număr anunț
DA25992177
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.982 RON
Valoare atribuită
1.982 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.982 RON

din 1.982 RON estimat