Atribuită
Cumpărare directă
Masca protectie medicala. Masca chirurgicala faciala din 3 straturi culoare albastra. Prevazut cu elastic pentru prindere pe urechi. Caracteristici: Permit o respiratie fara efort si constituie o bariera eficace de filtrare Se adapteaza perfect la forma fetei si garanteaza o protectie maxima Mastile medicale sunt folosite pentru protectia cailor respiratorii Este un bun mediu de preventie in imprastierea de virusi care se transmit pe calea aerului.
- Număr anunț
- DA25996651
- Autoritate contractantă
- COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR- REGIUNEA SUD MUNTENIA PLOIESTI PRAHOVA (CUI 2843582)
- Furnizor / câștigător
- EASY TRADING HUB S.R.L. (CUI 39859936)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.