Atribuită
Cumpărare directă
Degresant Forte Industrial concentrat-DGR-20AXXI 5 L-Bidon- cantitate = 72 bid Soluție pardosea la bid.5 - miros puternic floral sau portocală – Asevi Bidon- cantitate = 72 bid , Dezinfectant universal fără clor- Pine fresh - bid.4 litri -Igienol - Bidon - cantitate 72 bidoane ,, Odorizant wc cu suport, culoare Albastru-Agua Blue 40 gr.-55 gr.2/set.- cantitate 270 set , Detergent manual, punga 900 gr - bonux - cantitate 66 pungi, Detergent curățat geam cu alcool- bid.4,5 lTIP Clinbidon-cantitate 66 bid. Clor parfumat profesional bidon 20L- cantitate 66 Bid, Desinfectant suprafeţe- gel- Domestos- 24 H plus -5 l bid - cant. Bidon 72, Pronto spray mobilă - antistatic- 300 ml/buc 70, Laveta umedă - multicolor 18x 20 cm set 3 buc. -cant.set 36 , Lavetă microfibră uscată pt praf 40x30 cm. set 3 buc. cant. set 36,, Rezerva Mop bbc 300 GR.- 300 GR.- forma scurta buc 72 ,, Saci menaj PVC plastic 120 L ,10 buc/rola- cant. Rola 126 ,Saci menaj negri non toxici -35 L, rola 50 buc - rezistenți calitate buna - Rola 504 Racleta/ștergător pt. geam cu mâner telescopic - dim. 350x520x380 Buc. 12 Racleta profesională inox șters apa de pe pardoseală-lăţime 45 cm. buc 12 ,Coadă aluminiu telescopica pentru praf 3 x 2 m. pâna la 6 m. buc 12 ,Perie wc inox cu suport buc 64 ,, Şampon covoare 750 ml.- Biocarpet buc 30 , Mâner mop aluminiu 120 cm buc 36,, Burete vase set 3 buc. set 36 ,,Set mătura şi făraş cu mâner lung plastic cant. set 12
- Număr anunț
- DA25975437
- Autoritate contractantă
- Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti (CUI 4204038)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.943,60 RON
- Valoare atribuită
- 23.943,60 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.