Atribuită Cumpărare directă

Poly-L-Lysine Solution 0.01% (0.1mg/ml) 100ml; Numar de referinta SEAP: A-005-C.

Număr anunț
DA25984203
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24327000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,40 RON
Valoare atribuită
326,40 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,40 RON

din 326,40 RON estimat