Atribuită
Cumpărare directă
ALORIFER 600X1000-4BUC,TEU PPR 25X20-10BUC,FUIOR CALTI-1BUC,LAVOAR-2BUC,CONSOLE LAVOAR-4BUC,BATERIE LAVOAR-2BUC,SET PRINDERE LAVOAR-2BUC,CALORIFER 500X1200-1BUC,RACORD+VENTIL SCURGERE 1 1/2-40-2BUC.REDUS PP 110X75-1BUC,COT PP32X45-2BUC,RAMIFICATIE PP 32X45-1BUC,SIFON PARDOSEALA-1BUC,ROBINET CALOROFER PPR 20X1/2-2BUC. PRET-1544.93
- Număr anunț
- DA26007027
- Autoritate contractantă
- S.C. ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI 27259180)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.544,93 RON
- Valoare atribuită
- 1.544,93 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.