Atribuită
Cumpărare directă
1. Electropompa KRF 2.2 Kw = 1 buc; 2. Electropompa Wilo 3.75 kw = 1 buc; 3. Electropompa Grundfos 2.3 kw = 3 buc; 4. Electropompa Grundfos 4 kw = 1 buc; 5. Electropompa electromotor 1.1 kw = 1 buc; 6. Electropompa Lowara 1.21 kw = 1 buc; 7. Electropompa Andritz 2.6 kw = 1 buc; 8. Electropompa Zenit 1.5 kw = 1 buc; 9. Electropompa Homa Wilo 6.6 kw = 1 buc; 10. Electropompa Homa 1.6 kw = 1 buc; 11. Electropompa Caprari 2.3 kw = 1 buc; 12. Electropompa Pedrolo 2.2 kw = 2 buc.
- Număr anunț
- DA25981663
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMATICA BOB S.R.L. (CUI 28321477)
- Cod CPV
- 50511000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.953,42 RON
- Valoare atribuită
- 24.953,42 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.