Atribuită Cumpărare directă

BEC LED E27 SFERIC 15W,PISTOL DE LIPIT 25W 220V CU COSITOR,CABLU MYYM 3X2.5MM

Număr anunț
DA26017969
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.104,96 RON
Valoare atribuită
1.104,96 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.104,96 RON

din 1.104,96 RON estimat