Atribuită Cumpărare directă

Produsele care fac obiectul achiziţiei – MĂŞTI CHIRURGICALE DE PROTECTIE DE UNICĂ FOLOSINŢĂ. Detalii suplimnetare se regasest in documentul "Instructiuni catre ofertanti

Număr anunț
DA25984324
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
DOLEX COM SRL (CUI 6670360)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.400 RON
Valoare atribuită
22.400 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.400 RON

din 22.400 RON estimat