Atribuită
Cumpărare directă
sa asigure dezinfectia aeromicroflora a unui volum de minim 100 mc; sa poata fi utilizat pentru dezinfectia spatiilor medicale de orice tip;sa poata nebuliza un volum de minim 1200 ml/ora, sa fie echipaty cu rezervor de 2 litri , programarea sa se faca in pasi de un minut, dim particule sa nu depaseasca 10um pentru a genera o ceata uscata. Unitatea dispune de 18.176 lei fara TVA in BVC 2020( 21630 lei cu TVA)
- Număr anunț
- DA26005399
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33191000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.400 RON
- Valoare atribuită
- 26.400 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.