Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Vopsea emaur auto neagra 10 litri --- 85.00/litru Vopsea emaur auto alba 10 litri --- 85.00/litru Vopsea bronz 4 kg --- 70.00/kg Vopsea 2K Iveco 2 kg --- 140.00/kg Pasta de lustruit 2 kg --- 100.00/kg Mastic auto pensulabil 4 kg --- 35.00/kg Lac vopsea auto rapid 5 litri --- 85.00/litru Grund filler bicomponent 8 set --- 120.00/set Banda hartie mascare 50mm 10 buc --- 15.00/bucata Chit de cutit gri 15 kg --- 35.00/kg Chit de stropit cu intaritor 10kg --- 90.00/kg Degresant antisiliconic 5L --- 35.00/litru Diluant Nitro 0.9 L 15 buc. --- 15.00/bucata Diluant vopsea auto D20 15 litri --- 40.00/litru Diluant Universal 30L --- 13.00/litru
- Număr anunț
- DA25985101
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
- Furnizor / câștigător
- NEXT INDUSTRY S.R.L. (CUI 29442442)
- Cod CPV
- 44800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.950 RON
- Valoare atribuită
- 6.950 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.