Atribuită Cumpărare directă

multifuncyionala laser a4

Număr anunț
DA26007590
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL ZALAU (CUI 41331265)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI 11867882)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.422 RON
Valoare atribuită
1.422 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.422 RON

din 1.422 RON estimat