Atribuită
Cumpărare directă
Pachet cartuse si tonere – 8 articole: cartus HP 12A – 1 buc, cartus Canon 510 negru- 2 buc., cartus toner Sharp ARM – 165 – 1 buc., cartus toner imprimanta OKI 841- 2 buc., cartus cerneala HP 301 negru- 2 buc., toner TN211 pentru Konica Minolta negru- 1 buc., cartuse Epson – 4 buc., cartus cu cerneala HP 1220- 2 buc, in conformitate cu Formularul de propunere tehnica si financiara transmis de dvs. prin email si inregistrat la CJ Alba sub nr. 16210/17.07.2020. Obs. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26003706
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.135,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.135,60 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.