Atribuită Cumpărare directă

VOPSIT LAVABIL EXTERIOR LA SC 5 BAILESWTI

Număr anunț
DA26002454
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala NR.5 "Aviator Petre Ivanovici" Bailesti (CUI 17187281)
Furnizor / câștigător
INSTALATII 2005 SRL (CUI 17791988)
Cod CPV
45443000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
576,90 RON
Valoare atribuită
576,90 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

576,90 RON

din 576,90 RON estimat