Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE XEROX A4 ABSOLUT F 5 11.9 HARTIE DE SCRIS 1 22 SACOSA LALEA 2 15 SACI MENAJ 35 L 10 3 DVD TRAXDATA 100 1.2 DOSAR PLIC(MAPA) 20 0.33 PLIC C4 AUTOADEZIV 100 0.16 BIBLIORAFT 318X285MM, LATIME 80CM 15 4.2 HARTIE XEROX A4 ABSOLUT F 20 11.9 FLUID CORECTOR KORES 2 2.52 CORECTOR CREION 9ML DACO 2 3.25 BANDA DUBLU ADEZIVA 50X50 3 10 PAHARE UNICA FOLOSINTA 2 4.4 BATERII ALCALINE R03 5231 30 1.68 ALONJE 100 0.15
- Număr anunț
- DA26018457
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700,84 RON
- Valoare atribuită
- 700,84 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.