Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE URMATOARELE : 1 COT25*25 COT KPE 25*25#6420330008271 #5948784001774 buc 2 5.2857 2 TP26X26X26 ELEMENT 25*25*25#2000000042022#6420330008899 #5948784001743 buc 2 7.1429 3 ROBINET BILA KPE 25X25 #5996361016086 buc 2 16.7227 4 COT25*3/4FI COT KPE 25*3/4`` FI#6420330008288 #5948784001934 buc 1 4.6218 5 KC2 ROBINET SF.APA 3.4 DUBLU-SERVICI #5901095609572 buc 1 16.7227 6 13A910 SFOARA ZIDAR-ROLA 100ML #5902062091895 buc 1 11.3445 7 PE80.25/10 CONDUCTA APA PE80 25X10 BAR #2000000271088 buc 10 1.8908 8 B06019H5000 MASINA DE GAURIT INSURUBAT GSR 18V-50 CU 2 ACUM. #3165140000161 buc 1 730.2519 9 ATS001 ATS 001 ROB TEMP. PT. PISOAR #8594045931525 buc 1 105.042 10 10W40-1L HAVOLINE EXTRA 10W40 1L #5011267836955 buc 1 19.2437 11 MH46-1L ULEI MH46-1L #6426408000345 buc 1 7.479 12 COLPLAS3.6X292N COLIER PLASTIC 3.6X292 NEGRU (100BUC-PAC)#5949024714447 buc 3 8.3193 13 34105 COADA METALICA CAUCIUCATA 1.2M #6423997341057 buc 3 3.2773 14 MOPMICROFIBRA MOP MICROFIBRA SUPER #8000798181501 buc 2 11.6807 15 CLW500 CLIN WINDOWS LEMON PISTOL 500ML#9000100114080 #9000100866149 buc 1 6.6387 16 CIFCRLEMK500 CIF CREMA CURATAT500ML CITRUS#2000000101767#5996037000753 #8711700522960 5000186735012 buc 1 6.1345 17 B132 LAVETA UMEDA 3-1 #5997844301132 buc 2 3.9496 18 LAV.USCATE3BUC SWEET LAVETE USCATE 3BUC-SET #5903936001859 buc 2 2.437 19 JUMBO3/SET B
- Număr anunț
- DA26012694
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.128,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.128,81 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.