Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici Tip: Telefon cu fir Tip: Analogic Montare pe perete: Da Redial: Ultimul numar Volum sonerie: 3 nivele Altele Culoare: Alb Garantie: 24 luni

Număr anunț
DA25998841
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
32550000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,10 RON
Valoare atribuită
462,10 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,10 RON

din 462,10 RON estimat