Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1. Pensa hemostatica PEAN fina # dreapta, L14cm - 3 buc 2. Pensa hemostatica PEAN fina # curba, L14cm - 3 buc 3. Pensa hemostatica KOCHER, delicata, 1x2 dinti # dreapta, L14cm - 4 buc 4. Foarfeca de operatii STANDARD, varf ascutit/bont, curba # L14.5 cm - 2 buc
- Număr anunț
- DA26005243
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33169000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700 RON
- Valoare atribuită
- 700 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.