Atribuită Cumpărare directă

HP CF 380 X 2 HP CF 382 A 1 HP CF 383 A 2 HP CF 410 X black 1 HP CF 411 X cyan 1 HP CF 412 X magenta 1 HP CF 413 X yellow 1 TFC 35E-C 1 TFC 35E-K 1 TFC 35E-M 1 TFC 35E-Y 1 CONTAINERE DE ARHIVARE 71

Număr anunț
DA26020994
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.893,99 RON
Valoare atribuită
8.893,99 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.893,99 RON

din 8.893,99 RON estimat