Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor RCA anunt ADV1159077, data de intrare in vigoare 27 iulie 2020

Număr anunț
DA26024485
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.682 RON
Valoare atribuită
1.682 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.682 RON

din 1.682 RON estimat