Atribuită
Cumpărare directă
8013536 SINA PVC MUNCHEN BM2 200 CM 1 5005500 DANKE 11 EM.USC RAP ALBASTRU INCH 0.75L 1 5013736 PENSULA PENTRU LACURI 20 MM 2 5010272 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX19M 4359-40 3 5011577 SAUBER WEISS VOPSEA LAVABILA EXT 15L 2 5002445 SUPER BLANK VOPSEA SUPERLAVABILA INT 15L 3 1023041 NEON MASTER TL-D SUPER80 36W/865 6 1024903 NEON MASTER TL-D SUPER80 18W/865 5 1012666 SET 2 STARTERE S2 4-22W 2 1012665 SET 2 STARTERE S10 4X65W 2 1048711 CAPAC DOZA MARE CU CLEME 39-056 3 1048630 CAPAC DOZA MIC CU CLEME 39-055 3 5001113 ADEZIV POLISTIREN BAUDEMAN ADP3/25 KG 5 6003999 PROFIL COLT ALUM.CU PLASA 19X19 MM /2,5M 1 3000071 RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 L50 3 6001530 SURUB LEMN 4X20 07101d4002000 175 2025602 KIT CAPETE INCHISE H70 1 2025598 RIGOLA FORU 100H70+GRATAR O/Z A15 NERVUR 1 4009667 GRESIE 5946 ALBERTO BEIGE 34x34 1,62 mai putin
- Număr anunț
- DA26000840
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Dumitru Crasoveanu (CUI 28971372)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 765,15 RON
- Valoare atribuită
- 765,15 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.