Atribuită Cumpărare directă

FAIRY DET.VASE BU 1 6, FAIRY DET.VASE 800M BU 1 6 SANO FLOOR DETERG.P BU 3 PRONTO SPR. 6 1 RIVEX GEAM 2 1 BREF HYGIENE GEL 2 1 AMBULEX MAN.LATEX L 100BU CUTIE 2 AMBULEX MAN.LATEX M 100BU CUTIE 2 AMBULEX MANUSI L 1 RAID SPR MUSTE BU 3 SAC GUNOI 120L 2 1 FINO SACI 60L 30BUC 10 SERVETELE CUTIE 6 GEL ANTIBACT.1L BU 3 IGIENOL DEZINF.FARA CLOR 750M BU 2 IGIENOL DEZINF.UNIV.1L BU 5 ALC.SANIT.70% 500ML B 20 SAPUN.LIC. 500ML BU 6 SAP.LIC. IRIS 5 BU 2

Număr anunț
DA26008646
Autoritate contractantă
COMUNA BERTEA (PRIMARIA COMUNEI BERTEA JUD. PRAHOVA) (CUI 2843736)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.189,72 RON
Valoare atribuită
1.189,72 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.189,72 RON

din 1.189,72 RON estimat