Atribuită Cumpărare directă

30 buc DEZINFECTANT DE SUPRAFETE CHIM-DEZINFECT 5L 6 buc DEZINFECTANT DE SUPRAFETE CHIM-DEZINFECT 1L Produsul vine insotit de avizul Ministerului Sanatatii.

Număr anunț
DA26024251
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL SATU MARE (CUI 3963897)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.059 RON
Valoare atribuită
1.059 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.059 RON

din 1.059 RON estimat