Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de inlocuire teava alimentare gaze naturale la Gradinita Pinocchio. Atașat, AC vă transmite listele de cantități pe baza cărora veți elabora si prezenta, pe e-mail tehnic@primariamedias.ro, până in data de 27.07.2020 ora 12.00 propunerea dvs astfel încât acesta să corespunda cerințelor AC. Oferta trebuie să conțină de asemenea formularul de ofertă completat cu prețul și durata lucrării. Numai în cazul in care oferta va corespunde cerințelor, AC va accepta oferta subterane din instalatiile de utilizare gaze naturale
- Număr anunț
- DA26016297
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- GAZDESIGN SRL (CUI 20441176)
- Cod CPV
- 45231113-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.