Atribuită Cumpărare directă

4009110 PLINTA SMART FLEX 552 SALCAM 2,5ML 12,77 10 BUC 4019609 CAPETE S/D PLINTA SMART 552 SALCAM 2/S 2,73 5 SET

Număr anunț
DA26004612
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,39 RON
Valoare atribuită
141,39 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,39 RON

din 141,39 RON estimat