Atribuită Cumpărare directă

TONER HP LJ PROMFP M 428 fdw - HP CF 259A, 3000 pagini TONER CANON MF 231 - CRG 737, 2400 pagini

Număr anunț
DA26009185
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
941,61 RON
Valoare atribuită
941,61 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

941,61 RON

din 941,61 RON estimat