Atribuită
Cumpărare directă
ADEZIV RIFIX 25KG=29BUC, GLET CT126 20KG=9BUC, GLET CT127 20KG=9BUC, CT17 10L=4BUC, IPSOS MODELAJ 2KG=2BUC, VINAROM 25KG=5BUC, GLET FINISAJ=2BUC, CIMENT ROMCIM 40KG=25BUC, SAPA AUTONIVELANTA 25KG=63BUC, AMORSA PERETE 10L=2BUC,VOPSEA LAVABILA INTERIOR 15L=3BUC, GALEATA MATERIAL=3BUC, ECO SACI PP=66BUC, BCA 5=6BUC, PASTA IMBINARE SUPERRIGIPS 25KG=1BUC, PLASA BUZAU FI8=1BUC, VOPSEA 0.75L=1BUC, LAC INCOLOR 0.75L=1BUC, DILUANT 1L=1BUC
- Număr anunț
- DA26015928
- Autoritate contractantă
- SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
- Furnizor / câștigător
- EBICOM SRL (CUI 10557824)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.721,83 RON
- Valoare atribuită
- 6.721,83 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.