Atribuită Cumpărare directă

SAPUN DE FATA 150GR

Număr anunț
DA26021336
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
Furnizor / câștigător
GABROS PROD SRL (CUI 25151912)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
753,60 RON
Valoare atribuită
753,60 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

753,60 RON

din 753,60 RON estimat