Atribuită
Cumpărare directă
Trăistuța muzicală este un mijoc de învățământ care contribuie la dezvoltarea competențelor și abilităților artistice ale preșcolarilor și școlarilor mici (clasa pregătitoare, clasele I-II). Poate fi folosit cu succes atât în mediul școlar, cât și în cel familial, iar modul de prezentare a acestui material (CD-uri cu pozitive și negative+ cărticele cu versurile cântecelelor) este atractiv și dinamic. Trăistuța muzicală este împărțită în cinci volume, astfel: 1. Trăistuța muzicală (vol. I) -„Anotimpuri: toamnă - iarnă”; 2. Trăistuța muzicală (vol. II) „Anotimpuri: primăvară - vară”; 3. Trăistuța muzicală (vol. III) -„Activități și lecții”; 4. Trăistuța muzicală (vol. IV) - „Pentru ea, pentru măicuța mea”; 5. Trăistuța muzicală (vol. V) -Zvon de sărbători. Educatoarea Mariana Tatiana-Donciu se regăsește pe aceste CD-uri în calitate de compozitoare, interpretă și autoare a versurilor cântecelor
- Număr anunț
- DA26024447
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MARIN PREDA (CUI 16218223)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA DIANA SRL (CUI 15596697)
- Cod CPV
- 22111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.408,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.408,80 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.