Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi Kara 9l maro - 10 buc

Număr anunț
DA25990513
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 01473 SIBIU (CUI 4480114)
Furnizor / câștigător
EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,86 RON
Valoare atribuită
230,86 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,86 RON

din 230,86 RON estimat