Atribuită Cumpărare directă

Robinet tur ICMA 10 x 15.12=151,26 Robinet retur ICMA 10 x 15.12=151,26 Cot PPR D20-1/2 FE 64 x 4.20=268,91 Cot PPR D20 - 90° 30 x 0,42=12,61 Console Radiator Al. 10 x 4,20=42,02 Priza dubla PT Elbi 4 x 11.76=47,06 Dibluri D6 set 10 buc 11 x 1,68=18,49 Kit radiator Al. 16 x16.81=268,90 Olandez PPR D20 ½ FI 81 x 6,72=544,53 Conductor FY 2,5 31 x 0,92=28,66 Priza PT Elbi 1 x 9,24 = 9,24 Canal cablu 12 x12 8 x 2,10 = 16,81 Glet CT126 20kg 4 x 22,69=90,76 Mufa PPR D20 10 x 0,42=4.20 Teava PPR D20 72 x 2,52=181,51 Garnitura 1”radiator Al” 20 x 1,68=33,61 Niplu 1” D/S 10 x 4,20=42,02 Sita smirgheluit 30 x 1,26=37,82 Disc taiat D125 5 x 3,36 = 16,81 Comutator ST Elbi 1 x 9,24=9,24 Patcablu 16 x 16 6 x 2.52 = 15,13 Doza legatura aparenta 1 x 4,20=4,20 Surub montaj 202 5 x 0,84=4,20 Banda mascare hartie 10 x 6,72=67,23 Coltar metal 4 x 2,52=10,08 Trafalet 18 cm 2 x10,08=20,17 Doze legatura 2 X 0,84 =1,6

Număr anunț
DA25994258
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Furnizor / câștigător
SIMBOL RD (CUI 4393840)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.098,41 RON
Valoare atribuită
2.098,41 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.098,41 RON

din 2.098,41 RON estimat