Atribuită Cumpărare directă

Tip produs: Priza schuko dubla Destinatie : Pentru interior Finisaj: Alb Sistem de fixare: Aplicabil Factor de protectie: IP 20 Alimentare: 220V Amperaj: 16A Borne IP2X fixate cu suruburi, Trafaletul Holzer are urmatoarele caracteristici: tija zincata, cu diametrul de 6 mm, lungimea de 180 mm, maner ergonomic, din plastic; rola este realizata din burete alb si are diametrul de 50 mm. Produsul este destinat uzului casnic,Pensula pentru lac sau vopsea , maner PVC, latime 4 cm.,Pensula pentru lac sau vopsea , maner PVC, latime 2 cm.,Lacat 60 mm(cu toarta din otel,dotat cu 3 chei din otel,lacatul este din alama,este rezistent).Calitate superioar,Prelungitor ceramic 3m cu 4 prize .Calitate superioaraPrelungitor 3m cu 3 prize din ceramica.Bec economic 85W Full Spiral 4200K E27 .Calitate premium,Bec E27 40W 24V

Număr anunț
DA26015416
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI 4553240)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
31651000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.604 RON
Valoare atribuită
4.604 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.604 RON

din 4.604 RON estimat